Cestovní enduro Benelli TRK 502 X 2018

Předchozí model Benelli TRK 502 je mezi motorkáři poměrně známý. O tento motocykl se nejen u nás vzbudil poměrně velký zájem. Jde o kvalitní motocykl, který je kvalitou srovnatelný s japonskými motocykly, ale čím se hlavně liší, tak cenovou dostupností. Officiální první cena u nás byla 169.990,- a v zimních akcí dokonce 159.990,- Kč! Navíc tento motocykl v ceně nabízí výbavu, kterou u konkurence budete těžko hledat. Do ceny spadá výbava:

  • kryty řídítek
  • cestovní štít s ofuky
  • 12V zásuvka
  • zesílená, odpružená řídítka
  • padací rámy
  • nosiče pro boční a horní kufry (pro kufry GIVI)

Orientačně tato výbava vyjde na zhruba 40-50tis, takže pokud uvažujete o jiném motocyklu, který tuto výbavu nemá (pro motorkáře, který hodně cestuje je tato výbava takřka nutností), tak k ceně motocyklu připočítejte ještě tuto částku. Nový majitel Benelli TRK 502 pouze přikoupil a nasadil kufry a mohl vyrazit do Rakouských alp. Pro nové majitele Benelli nabízí set třech hliníkových kufrů za dotovanou cenu, která je takřka poloviční!

Očekávaná novinka Benelli TRK 502 X již brzy v prodeji!

Motocykl Benelli TRK 502 měl být původně k dostání ve dvou variantách. Jedna klasické silniční enduro a druhá varianta měla být s drátěnými koly, hrubé pneu a s odlišným výfukem. Prostě ostřejší enduro, který se nebojí polních cest. Důvod není znám, ale k této verzi nakonec nedošlo. Pro rok 2018 je již vše potvrzené a vychází nový model Benelli TRK 502 X

Pokud na tento motocykl máte zálusk a chtěli by jste ho vidět naživo a vyzkoušet ho za řídítky, tak doporučujeme kontaktovat officiálního dealera na Vysočině – Motocentrum Olešná  a domluvit si zkušební jízdu! Zhruba od dubna by měl být u tohoto prodejce dostupný.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jméno *
Email *
www

4 + 4 =