Pracovní čtyřkolky Linhai na Vysočině

Pracovní čtyřkolky od výrobce Linhai jsou u nás poměrně známé a patři mezi nejprodávanější čtyřkolky. Patří do nižší cenové kategorie a je u nich výborný poměr kvalita/cena. Tyto čtyřkolky jsou vhodně jako „první“ čtyřkolka doma. Jsou vhodné jak pro práci kolem domů – odvoz kamení, hlíny, trávy. V zimě nasadit radlici a vyhrnout sníh nebo dojet do lesa pro fůru dřeva. Pracovní čtyřkolky Linhai jsou dostupné v několika kubaturách. Které jsou:

Pracovní čtyřkolka Linhai 300 4×4

Tento model je braný jako lehká pracovní čtyřkolka. Její obsah 300ccm je adekvátní na vožení lehkých nákladů a ideální pro rekreační ježdění. Tento model má ve výbavě tažné zařízení a naviják. Zadní nápravu má řešenou osou, proto je řazena mezi lehké pracovní užitkové čtyřkolky.  Velmi přijatelné cena je 89.990,- – žádní jiná / podobná čtyřkolka v tomto provedení na našem trhu není.

Pracovní čtyřkolka Linhai 400 4×4  – nejoblíbenější model.

Tento model je už braný jako pořádný dělník. Jeho obsah 400ccm je naprosto adekvátní a stačí pro náročnější uživatele. Vzhledem k zadní nápravě, které má nezávislé zavěšení náprav jde o opravdu pracovní nezmar. Další výbava, které já pro práci v náročném terénu důležitá je uzávěrka zadního diferenciálu. Samozřejmostí je tažné zařízení a naviják. Cena této varianty je 109.990,- Kč, ale nyní na ní probíhá akce 99.990,- Kč, která je platná do odvolání. tento model je vzhledem k poměru cena/výbava/provedení.

Pracovní čtyřkolka Linhai 500 4×4

Tento model je velmi podobný jako model o obsahu 400ccm. Jeho výbava je naprosto stejná jen se liší obsahem motoru, která je maličko vyšší a to 500ccm. Tento model ocení hlavně uživatelé, kteří chtějí mít silnější výkon pro nejnáročnější práce. Takové „pětikilo“ nemá problém za s sebou táhnout 1,5t nákladu! Cena tohoto modelu je 119.990,-, ale stejně jako na model 400ccm na něj aktuálně platí akce a akční cena je 109.990,- ! Kč.

 

Všechny toto modely jsou vizuálně stejný. Pouze se liší druhem motoru a výbavou. Tyto pracovní čtyřkolky Linhai jsou dostupné u autorizovaného prodejce pro Vysočinu – Motocentrum Olešná u Pelhřimova . Pravidelně jsou k dispozici na prodejně a doporučujeme osobní prohlídku a konzultaci. Zde zakoupíte náhradní díly, doplňky a zajišťují záruční a pozáruční servis.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Jméno *
Email *
www

27 − = 17